Συνθέσεις
ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Κατσούλης, Σταύρου, Χριστοφιλέας, Πλάτανος (58' Ρουσσάκης), Αρβανίτης, Ντα Σίλβα (80' Φουντουκίδης), Κατσικογιάννης, Καλτσάς,  Ατματσίδης (53' Φαρινόλα), Ντακόλ, Μαρουκάκης.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: Λαμπάκης, Σερέτης, Καρπαθάκης, Σπαθάρας, Κυριακίδης (73' Σιδηρόπουλος), Στεφανίδης, Ιορδανίδης (65' Σκέμπης), Τσιάμης, Φελίπε, Φάμπιο, Καρακάσογλου (46' Στεργίδης).

Σχόλιο
Στις εξέδρες βρέθηκαν περίπου 500 φίλαθλοι. Η Αναγέννηση ήταν καλύτερη στο 1ο ημίχρονο και μπορούσε να προηγηθεί αλλά βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 44' από γκολ του Ντακόλ. Στο 2ο ημίχρονο, που έγινε υπό βροχή, η Καλλιθέα ήταν καλύτερη και πέτυχε δεύτερο γκολ πάλι με τον Ντακόλ στο 70'. Το τελευταίο δεκάλεπτο ήταν καταιγιστικό και η Αναγέννηση αντέδρασε και μείωσε 2-1 με κεφαλιά του Σερέτη στο 81'. Στο 85' ο Μαρουκάκης έκανε το 3-1, ενώ στο 90' ο Φάμπιο μείωσε σε 3-2 με σουτ. Στο 91' έγινε μια φάση που προκάλεσε διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για μη τήρηση του fair play από την Αναγέννηση όταν μετά από τραυματισμό(;) παίκτη τους πέταξαν τη μπάλα εκτός αλλά δεν επεστράφη από την Αναγέννηση. Στο 93' ο Φελίπε έχασε μεγάλη ευκαιρία να ισοφαρίσει. Καλύτεροι για την Αναγέννηση οι Σερέτης, Κυριακίδης, Φάμπιο.